Çınar6 projesi için önemli adım

Projelendirme çalışmaları biten Çınar6 projemizin hafriyat çalışmaları başladı. 8400 metrekare bir alanda geliştirilmekte olan Çınar6 projemiz üç bloktan oluşmakta.

Yeşil ile kent merkezi burada birleşti… Şimdi her şey doğanın güzelliği ile elinizin altında. Proje alanının yüzde yetmişbeşi yeşile ayrılmış durumda olan Çınar6 evleri, özellikle aile yaşamı için tasarlandı. Tamamı 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu projemizde toplamda 162 daire mevcuttur.

Çınar6 projemizin temeli atıldı.

Çınar6 projemizin temeli atıldı.

Şirketimizin Beylikdüzü Esenyurt bölgesinde geliştirdiği son projesi Çınar6 nın temeli atıldı..

8400 m2 alan üzerinde 50000m2 inşaat alanın sahip projemizin otopark bölümünün temeli atıldı.

Üç blok 162 daire ve iki işyerinden oluşan projenin 170 araçlık üç katlı yeraltı  otopark inşaasına başlandı…

ÇınarLife da yaşam başladı!

Beş değişik 1+1 ve 1+0 daire tiplerinden oluşan ÇınarLife projemizde yaşam başladı.Merkezi konumu ve ferah daireleri ile öne çıkan , 39 adet 1+1 ve 1 iş yerinden oluşan projenin satışları devam etmektedir. 55 m2 ile 75 m2 net yaşam alanı ile geniş bir alan sunulmaktadır.

Çınarpark rezidans ta son 8 daire

Çınarpark rezidans ta son 8 daire..

2013 temmuz itibarı ile iskanı alınıp tamamlanan Çınarpark projemizde ki satışlarımız çok büyük ölçüde tamamlanmıştır.Merkezi konumu ve Aile Rezidansı olması ile öne çıkan projemizdeki  son 8 daire yeni sahiplerini beklemekte.

ÇınarLife projesinin satışları tamamlandı.

ÇınarLife projesinin satışları tamamlandı.

İskanı alınan ÇınarLife projesindeki satışlarımız tamamlanmıştır.

Yoğun ilgi gören projenin ,büyük yaşanabilir 1+1 merkezli konsepti bölgede bir ilk olmuştur.Net 50 ile 83 metrekare arasında  yaşam alanı bulunan dairelerimize olan talep bölgemizdeki 1+1 kavramına yeni bir boyut katmıştır.

Örnek proje; Çınarpark rezidans…

Esenyurt Beylikdüzü çevresinde  giderek artan yoğunluk oranında geliştirilemeyen otopark sayısı bölgede önemli  bir sorun. Çınarpark rezidans kapalı otopark çözümü ile örnek proje olarak gösterilmektedir. 190 araçlık kapalı otopark ve 120 daire ile orantı olarak bölgedeki  en rahat yapıdır.Tüm garaj katlarından asansör ulaşımı ile referans bir yapı olmuştur.